Grodziskie Stowarzyszenie Sportowe - strona oficjalna

Strona klubowa
  •        

Najbliższe spotkanie

KKP ChełmżaGSS Grodzisk Wielkopolski
KKP Chełmża   GSS Grodzisk Wielkopolski
2019-04-06, 00:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
KKP Chełmża - GSS Grodzisk Wielkopolski
KS Lipno Stęszew - Victoria Sianów
KS Gwiazda Kania Toruń - Pogoń Tczew
Biało - Zielone Gdańsk - WAP Włocławek
Orzeł 2010 Wałcz - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
AP Kotwica Kołobrzeg - Olimpia II Szczecin

Ostatnie spotkanie

GSS Grodzisk WielkopolskiBiało - Zielone Gdańsk
GSS Grodzisk Wielkopolski 6:0 Biało - Zielone Gdańsk
2018-11-10, 11:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
KS Gwiazda Kania Toruń 6:0 Victoria Sianów
GSS Grodzisk Wielkopolski 6:0 Biało - Zielone Gdańsk
KKP Chełmża 3:3 Olimpia II Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg 7:2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Orzeł 2010 Wałcz 1:0 Pogoń Tczew
KS Lipno Stęszew 0:4 WAP Włocławek

Treningi

SENIORKI
Stadion Rodan Groklin
Wtorek 18:00 - 19:30
Czwartek 18:00 - 19:30 
trener: Rafał Jakubiak
 
JUNIORKI MŁODSZE
Stadion Rodan Groklin 
Wtorek 18:00 - 19:30
Czwartek 18:00 - 19:30
trener: Przemysław Wawrzyniak
 
MŁODZICZKI 
Poniedziałek 18:30 - 20:00    Orlik ul.Chopina
Środa             18:30 - 20:00    Orlik ul. Chopina
trenerzy: Hubert Nowaczyk i Tomasz Piątyszek
 
ORLICZKI
Poniedziałek 17:00 - 18:30  Orlik ul. Chopina
Środa             17:00 - 18:30  Orlik ul. Chopina
trener: Michał Zajączkowski
 
SMERFY 
Środa             17:00   - 18:00    Orlik ul. Chopina 
trenerka: Katarzyna Zajączkowska 

              

Zapraszamy wszystkie chętne dziewczyny !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II liga gr. kujawsko-pomorska

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-09-01 Pogoń Tczew 7:3 KS Gwiazda Kania Toruń zobacz ›
2018-09-01 Olimpia II Szczecin 2:0 AP Kotwica Kołobrzeg zobacz ›
2018-09-02 GSS Grodzisk Wielkopolski 1:2 KKP Chełmża relacja ›
2018-09-02 Victoria Sianów 6:4 KS Lipno Stęszew zobacz ›
2018-09-02 WAP Włocławek 6:0 Biało - Zielone Gdańsk zobacz ›
2018-09-02 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3:1 Orzeł 2010 Wałcz zobacz ›
2018-09-08 KS Lipno Stęszew 0:4 Pogoń Tczew zobacz ›
2018-09-08 AP Kotwica Kołobrzeg 3:0 GSS Grodzisk Wielkopolski relacja ›
2018-09-08 Orzeł 2010 Wałcz 0:3 Olimpia II Szczecin zobacz ›
2018-09-08 WAP Włocławek 6:0 Victoria Sianów zobacz ›
2018-09-09 Biało - Zielone Gdańsk 1:10 KKP Chełmża zobacz ›
2018-09-09 KS Gwiazda Kania Toruń 3:0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski zobacz ›
2018-09-15 Victoria Sianów 10:5 Biało - Zielone Gdańsk zobacz ›
2018-09-15 Pogoń Tczew 0:3 WAP Włocławek zobacz ›
2018-09-15 Olimpia II Szczecin 4:3 KS Gwiazda Kania Toruń zobacz ›
2018-09-16 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4:2 KS Lipno Stęszew zobacz ›
2018-09-16 GSS Grodzisk Wielkopolski 5:1 Orzeł 2010 Wałcz relacja ›
2018-09-16 KKP Chełmża 1:4 AP Kotwica Kołobrzeg zobacz ›
2018-09-22 Orzeł 2010 Wałcz 1:2 KKP Chełmża zobacz ›
2018-09-22 WAP Włocławek 3:0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski zobacz ›
2018-09-23 Victoria Sianów 2:10 Pogoń Tczew zobacz ›
2018-09-23 Biało - Zielone Gdańsk 2:3 AP Kotwica Kołobrzeg zobacz ›
2018-09-23 KS Gwiazda Kania Toruń 4:0 GSS Grodzisk Wielkopolski relacja ›
2018-09-23 KS Lipno Stęszew 2:1 Olimpia II Szczecin zobacz ›
2018-09-29 Pogoń Tczew 4:2 Biało - Zielone Gdańsk zobacz ›
2018-09-29 AP Kotwica Kołobrzeg 3:0 Orzeł 2010 Wałcz zobacz ›
2018-09-30 GSS Grodzisk Wielkopolski 2:2 KS Lipno Stęszew relacja ›
2018-09-30 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4:0 Victoria Sianów zobacz ›
2018-09-30 Olimpia II Szczecin 1:1 WAP Włocławek zobacz ›
2018-09-30 KKP Chełmża 2:0 KS Gwiazda Kania Toruń zobacz ›
2018-10-06 KS Lipno Stęszew 3:1 KKP Chełmża zobacz ›
2018-10-06 Victoria Sianów 1:7 Olimpia II Szczecin zobacz ›
2018-10-06 WAP Włocławek 1:0 GSS Grodzisk Wielkopolski relacja ›
2018-10-07 Pogoń Tczew 5:4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski zobacz ›
2018-10-07 KS Gwiazda Kania Toruń 2:0 AP Kotwica Kołobrzeg zobacz ›
2018-10-07 Biało - Zielone Gdańsk 1:4 Orzeł 2010 Wałcz zobacz ›
2018-10-13 GSS Grodzisk Wielkopolski 5:2 Victoria Sianów relacja ›
2018-10-13 AP Kotwica Kołobrzeg 4:0 KS Lipno Stęszew zobacz ›
2018-10-14 Orzeł 2010 Wałcz 2:2 KS Gwiazda Kania Toruń zobacz ›
2018-10-14 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8:0 Biało - Zielone Gdańsk zobacz ›
2018-10-14 Olimpia II Szczecin 4:3 Pogoń Tczew zobacz ›
2018-10-14 KKP Chełmża 2:0 WAP Włocławek zobacz ›
2018-10-20 Pogoń Tczew 4:1 GSS Grodzisk Wielkopolski relacja ›
2018-10-20 WAP Włocławek 1:2 AP Kotwica Kołobrzeg zobacz ›
2018-10-20 Victoria Sianów 4:2 KKP Chełmża zobacz ›
2018-10-21 Biało - Zielone Gdańsk 1:3 KS Gwiazda Kania Toruń zobacz ›
2018-10-21 KS Lipno Stęszew 3:0 Orzeł 2010 Wałcz relacja ›
2018-10-21 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1:0 Olimpia II Szczecin zobacz ›
2018-10-27 Olimpia II Szczecin 1:0 Biało - Zielone Gdańsk zobacz ›
2018-10-28 Orzeł 2010 Wałcz 2:1 WAP Włocławek zobacz ›
2018-10-28 GSS Grodzisk Wielkopolski 0:2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski relacja ›
2018-10-28 KKP Chełmża 2:0 Pogoń Tczew zobacz ›
2018-10-28 AP Kotwica Kołobrzeg 6:2 Victoria Sianów zobacz ›
2018-10-28 KS Gwiazda Kania Toruń 3:1 KS Lipno Stęszew zobacz ›
10  2018-11-03 WAP Włocławek 4:0 KS Gwiazda Kania Toruń zobacz ›
10  2018-11-03 Victoria Sianów 1:1 Orzeł 2010 Wałcz zobacz ›
10  2018-11-04 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1:0 KKP Chełmża zobacz ›
10  2018-11-04 Biało - Zielone Gdańsk 3:3 KS Lipno Stęszew zobacz ›
10  2018-11-04 Pogoń Tczew 0:2 AP Kotwica Kołobrzeg zobacz ›
10  2018-11-04 Olimpia II Szczecin 0:2 GSS Grodzisk Wielkopolski relacja ›
11  2018-11-10 GSS Grodzisk Wielkopolski 6:0 Biało - Zielone Gdańsk relacja ›
11  2018-11-10 AP Kotwica Kołobrzeg 7:2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski zobacz ›
11  2018-11-10 Orzeł 2010 Wałcz 1:0 Pogoń Tczew zobacz ›
11  2018-11-11 KS Gwiazda Kania Toruń 6:0 Victoria Sianów zobacz ›
11  2018-11-11 KKP Chełmża 3:3 Olimpia II Szczecin zobacz ›
11  2018-11-11 KS Lipno Stęszew 0:4 WAP Włocławek zobacz ›
12  2019-04-06 KKP Chełmża GSS Grodzisk Wielkopolski 00:00
12  2019-04-06 KS Lipno Stęszew Victoria Sianów 00:00
12  2019-04-06 KS Gwiazda Kania Toruń Pogoń Tczew 00:00
12  2019-04-06 Biało - Zielone Gdańsk WAP Włocławek 00:00
12  2019-04-06 Orzeł 2010 Wałcz Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 00:00
12  2019-04-06 AP Kotwica Kołobrzeg Olimpia II Szczecin 00:00
13  2019-04-13 Pogoń Tczew KS Lipno Stęszew 00:00
13  2019-04-13 KKP Chełmża Biało - Zielone Gdańsk 00:00
13  2019-04-13 GSS Grodzisk Wielkopolski AP Kotwica Kołobrzeg 00:00
13  2019-04-13 Olimpia II Szczecin Orzeł 2010 Wałcz 00:00
13  2019-04-13 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski KS Gwiazda Kania Toruń 00:00
13  2019-04-13 Victoria Sianów WAP Włocławek 00:00
14  KS Lipno Stęszew Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 16:00
14  Biało - Zielone Gdańsk Victoria Sianów 14:00
14  WAP Włocławek Pogoń Tczew 11:00
14  KS Gwiazda Kania Toruń Olimpia II Szczecin 13:30
14  Orzeł 2010 Wałcz GSS Grodzisk Wielkopolski 15:00
14  2019-04-27 AP Kotwica Kołobrzeg KKP Chełmża 00:00
15  Pogoń Tczew Victoria Sianów 12:30
15  AP Kotwica Kołobrzeg Biało - Zielone Gdańsk 16:30
15  KKP Chełmża Orzeł 2010 Wałcz 11:00
15  GSS Grodzisk Wielkopolski KS Gwiazda Kania Toruń 12:00
15  Olimpia II Szczecin KS Lipno Stęszew 15:00
15  2019-05-04 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski WAP Włocławek 00:00
16  KS Lipno Stęszew GSS Grodzisk Wielkopolski 15:00
16  Biało - Zielone Gdańsk Pogoń Tczew 11:00
16  Victoria Sianów Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 16:00
16  Orzeł 2010 Wałcz AP Kotwica Kołobrzeg 13:00
16  WAP Włocławek Olimpia II Szczecin 11:00
16  2019-05-11 KS Gwiazda Kania Toruń KKP Chełmża 00:00
17  KKP Chełmża KS Lipno Stęszew 11:00
17  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski Pogoń Tczew 11:00
17  Olimpia II Szczecin Victoria Sianów 14:00
17  GSS Grodzisk Wielkopolski WAP Włocławek 12:00
17  AP Kotwica Kołobrzeg KS Gwiazda Kania Toruń 12:15
17  2019-05-18 Orzeł 2010 Wałcz Biało - Zielone Gdańsk 00:00
18  KS Gwiazda Kania Toruń Orzeł 2010 Wałcz 16:00
18  Biało - Zielone Gdańsk Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 15:00
18  Pogoń Tczew Olimpia II Szczecin 13:30
18  Victoria Sianów GSS Grodzisk Wielkopolski 15:00
18  WAP Włocławek KKP Chełmża 14:00
18  2019-05-25 KS Lipno Stęszew AP Kotwica Kołobrzeg 00:00
19  GSS Grodzisk Wielkopolski Pogoń Tczew 11:00
19  KS Gwiazda Kania Toruń Biało - Zielone Gdańsk 15:30
19  Orzeł 2010 Wałcz KS Lipno Stęszew 14:00
19  AP Kotwica Kołobrzeg WAP Włocławek 15:00
19  KKP Chełmża Victoria Sianów 14:00
19  2019-06-01 Olimpia II Szczecin Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 00:00
20  WAP Włocławek Orzeł 2010 Wałcz 16:00
20  Biało - Zielone Gdańsk Olimpia II Szczecin 15:00
20  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski GSS Grodzisk Wielkopolski 14:00
20  Pogoń Tczew KKP Chełmża 14:00
20  Victoria Sianów AP Kotwica Kołobrzeg 13:00
20  2019-06-08 KS Lipno Stęszew KS Gwiazda Kania Toruń 00:00
21  2019-06-16 KKP Chełmża Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 15:00
21  2019-06-16 KS Lipno Stęszew Biało - Zielone Gdańsk 15:00
21  2019-06-16 KS Gwiazda Kania Toruń WAP Włocławek 15:00
21  2019-06-16 Orzeł 2010 Wałcz Victoria Sianów 15:00
21  2019-06-16 AP Kotwica Kołobrzeg Pogoń Tczew 15:00
21  2019-06-16 GSS Grodzisk Wielkopolski Olimpia II Szczecin 15:00
22  2019-06-23 WAP Włocławek KS Lipno Stęszew 15:00
22  2019-06-23 Victoria Sianów KS Gwiazda Kania Toruń 15:00
22  2019-06-23 Biało - Zielone Gdańsk GSS Grodzisk Wielkopolski 15:00
22  2019-06-23 Olimpia II Szczecin KKP Chełmża 15:00
22  2019-06-23 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski AP Kotwica Kołobrzeg 15:00
22  2019-06-23 Pogoń Tczew Orzeł 2010 Wałcz 15:00

DOFINANSOWANIE KLUBU GSS

Reklama

Najnowsza galeria

Halowe Mistrzostwa Wielkopolski U -10 (Poznań 9-12-2017)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 109, wczoraj: 551
ogółem: 1 020 918

statystyki szczegółowe

Logowanie