Grodziskie Stowarzyszenie Sportowe - strona oficjalna

Strona klubowa
  •        

Najbliższe spotkanie

KKP ChełmżaGSS Grodzisk Wielkopolski
KKP Chełmża   GSS Grodzisk Wielkopolski
2019-04-06, 00:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
KKP Chełmża - GSS Grodzisk Wielkopolski
KS Lipno Stęszew - Victoria Sianów
KS Gwiazda Kania Toruń - Pogoń Tczew
Biało - Zielone Gdańsk - WAP Włocławek
Orzeł 2010 Wałcz - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
AP Kotwica Kołobrzeg - Olimpia II Szczecin

Ostatnie spotkanie

GSS Grodzisk WielkopolskiBiało - Zielone Gdańsk
GSS Grodzisk Wielkopolski 6:0 Biało - Zielone Gdańsk
2018-11-10, 11:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
KS Gwiazda Kania Toruń 6:0 Victoria Sianów
GSS Grodzisk Wielkopolski 6:0 Biało - Zielone Gdańsk
KKP Chełmża 3:3 Olimpia II Szczecin
AP Kotwica Kołobrzeg 7:2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Orzeł 2010 Wałcz 1:0 Pogoń Tczew
KS Lipno Stęszew 0:4 WAP Włocławek

Treningi

SENIORKI
Stadion Rodan Groklin
Wtorek 18:00 - 19:30
Czwartek 18:00 - 19:30 
trener: Rafał Jakubiak
 
JUNIORKI MŁODSZE
Stadion Rodan Groklin 
Wtorek 18:00 - 19:30
Czwartek 18:00 - 19:30
trener: Przemysław Wawrzyniak
 
MŁODZICZKI 
Poniedziałek 18:30 - 20:00    Orlik ul.Chopina
Środa             18:30 - 20:00    Orlik ul. Chopina
trenerzy: Hubert Nowaczyk i Tomasz Piątyszek
 
ORLICZKI
Poniedziałek 17:00 - 18:30  Orlik ul. Chopina
Środa             17:00 - 18:30  Orlik ul. Chopina
trener: Michał Zajączkowski
 
SMERFY 
Środa             17:00   - 18:00    Orlik ul. Chopina 
trenerka: Katarzyna Zajączkowska 

              

Zapraszamy wszystkie chętne dziewczyny !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadra Młodziczek - Wojewódzka Liga Młodziczek

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Zofia Dziurla 6 0 0 0 0 0 250 42
2. Amanda Pawłowska 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Marta Chmiel 8 0 0 0 0 0 300 38
4. Iga Zacharczuk 6 0 0 0 0 0 300 50
5. Malwina Kwiatkowska 8 5 0 0 0 0 150 19
6. Natalia Przewoźna 8 5 0 0 0 0 400 50
7. Aleksandra Wróblewska 8 0 0 0 0 0 250 32
8. Natalia Nowak 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Martyna Regulska 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Katarzyna Wieczorek 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Julia Kleszcz 6 0 0 0 0 0 50 9
12. Kornelia Kurek 7 6 0 0 0 0 350 50
13. Aleksandra Rudnicka 7 0 0 0 0 0 100 15
14. Paulina Przybylska 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Julia Kozioł 5 0 0 0 0 0 150 30
16. Amelia Rogozińska 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Nikola Napierała 2 0 0 0 0 0 100 50
18. Klaudia Owczarek 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Martyna Serwa 4 0 0 0 0 0 50 13
20. Emilia Lacherska 5 0 0 0 0 0 150 30
21. Julia Paul 8 7 0 0 0 0 400 50
22. Karolina Wróbel 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Nadia Juszczak 0 0 0 0 0 0 0 0
24. Aleksandra Owsiana 0 0 0 0 0 0 0 0

Sztab szkoleniowy

DOFINANSOWANIE KLUBU GSS

Reklama

Najnowsza galeria

Halowe Mistrzostwa Wielkopolski U -10 (Poznań 9-12-2017)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 99, wczoraj: 551
ogółem: 1 020 908

statystyki szczegółowe

Logowanie